Hírek
2018. Március 21. 13:41, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Ronaldinho politikai karrierbe kezdett
Ronaldinho, a brazilok aranylabdás és világbajnok labdarúgója belépett a Brazil Republikánus Pártba (PRB), és elképzelhető, hogy az októberi választásokon is indul.
"Nagyon örülök, hogy részese lehetek egy olyan programnak, amely a legjobb az országnak, továbbá modernitást, boldogságot és egészséget biztosít minden lakosának" - idézte a 37 éves Ronaldinhót a párt által kiadott közlemény.
Az AFP párton belüli forrástól úgy értesült, még nem eldöntött az, hogy a volt labdarúgó - aki januárban jelentette be visszavonulását - indul-e a következő, októberre tervezett választásokon.
Ronaldinho a Paris Saint-Germainben vált ismert labdarúgóvá Európában, majd 2003-ban már világbajnokként szerződött a Barcelonához, amelynek öt éven át vezéregyénisége volt. A katalánokkal öt trófeát nyert - 2006-ban a Bajnokok Ligájában diadalmaskodott -, 2005-ben kiérdemelte az Aranylabdát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
