Hírek
2018. Augusztus 31. 05:00, péntek |
Bulvár
Forrás: mti
Saját alkoholt árul a Metallica

Saját whiskeyt készített a Metallica amerikai metálzenekar, a hírt szerdán jelentették be honlapjukon.
A Blackened márkanevű italt az együttes 1988-ban megjelent .And Justice For All című albumának nyitó daláról nevezték el.
A zenekar Dave Pickerell neves párlatkészítővel közösen alkotta meg a szeszes italt, amelyet csütörtöktől árulnak néhány amerikai város éttermeiben és online, valamit a Metallica amerikai turnéjának helyszínein.
Minden palack mellé Spotify- és Apple Music-lejátszási listát kap a vásárló.
A Metallica nem csak a nevét adta az italnak: erjedés közben a zenekar dalai szólnak, "hogy fokozzák a molekulák közötti kölcsönhatást" és sajátos ízt adjanak a Blackened American Whiskeynek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 09:56, szombat | Bulvár
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált, amelyre a szervezők minden eddiginél több, 760 bálozót várnak.
2025. Július 25. 07:47, péntek | Bulvár
Elhunyt Hulk Hogan
Elhunyt a világhírű pankrátor, Hulk Hogan, aki nagyban hozzájárult a WWE sikeréhez – írja a New York Post.