Városlista
2025. június 9, hétfő - Félix

Hírek

2018. December 09. 18:11, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja Egyházasgergén, egy ember meghalt

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja Egyházasgergén, egy ember meghalt

Szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt riasztották a rendőrök a tűzoltókat vasárnap a Nógrád megyei Egyházasgergére, egy családi házba, ahol egy holttestet találtak

- tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t. A tűzoltók magas koncentrációban mutatták ki a mérgező gázt a település Fő utcáján található házban - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok

- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".

2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál

A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.