Hírek
2018. December 26. 18:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezésben halt meg két férfi Dévaványán
Szén-monoxid-mérgezésben halt meg egy 56 éves férfi és 24 éves fia kedden dévaványai otthonukban - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
A lakóház fürdőszobájában a kazán és a vízmelegítő is gázzal működött. A nyomozás adatai szerint a gázkazán meghibásodott, s a kiáramló szén-monoxid okozta a két férfi halálát.
A megyei rendőr-főkapitányság halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt rendelt el nyomozást és szakértők bevonásával vizsgálja az eset körülményeit, a büntetőjogi felelősség kérdését - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
