Hírek
2013. Július 31. 10:38, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Esténként lezárják a budai alsórakpart egy részét a fesztivál idején

Esténként lezárják a budai alsórakpart egy szakaszát a Sziget Fesztivál idején - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szerdán.
A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint augusztus 4-étől 11-éig 18 óra és 22 óra között lezárják - a célforgalom kivételével - az Árpád híd és a Margit híd közötti Slachta Margit rakpartot, valamint a Mozaik utca és az Árpád híd közötti gróf Esterházy János rakpartot.
A Jégtörő utca és a Mozaik utca egyes szakaszaira nem lehet majd behajtani augusztus 2. és 12. között.
Megállási tilalom lesz augusztus 2-án 20 órától, augusztus 12-én 18 óráig a Reményi Ede utca, a Benedek Elek utca, a Vajda János utca, a Mozaik utca, a Jégtörő utca és a Leányfalu utca egyes szakaszain, valamint az Óbudai rakpart egy részén.
A Sziget Fesztivál augusztus 5-étől 12-éig tart.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 07:35, szerda | Belföld
Ennyit nőttek az árak a KSH szerint
2025. augusztusban a fogyasztói árak átlagosan 4,3 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Júliushoz viszonyítva átlagosan nem változtak az árak - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Szeptember 10. 07:34, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést írt alá a Shell-lel
Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést ír alá a Shell energiaipari konszernnel, ami a már meglévő energiaforrások megőrzése mellett lehetővé fogja tenni újak bevonását is hazánk ellátásába
2025. Szeptember 10. 07:31, szerda | Belföld
Böröndi Gábor: Magyarországon zajlik a legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025
A NATO-tagállamok közül jelenleg Magyarországon zajlik a legnagyobb és legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025 (ADHU25) - mondta a Honvéd Vezérkar főnöke a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon kedden.
2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld
Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba
A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.