Hírek
2019. Január 27. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Targoncát lopott, majd megpróbálta eladni

A monori rendőrök egy 28 éves vecsési férfit gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével. Őrizetbe vették.
A Monori Rendőrkapitányságon indult eljárás lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 28 éves vecsési férfi ellen.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsított 2019. január 23-án hajnalban megjelent egy vecsési cég telephelyénél, ahova a kerítést megrongálva bejutott, majd az ott álló targoncát saját indítókulcsával elindította. Ezután a telephely kapuját kinyitotta és egy vecsési ingatlanhoz hajtott a targoncával, ahol megpróbálta azt értékesíteni.
A monori rendőrök a bűncselekményről tett bejelentést követő két órán belül azonosították annak feltételezett elkövetőjét, akit a vecsési ingatlannál elfogtak. Itt a targoncát is megtalálták és lefoglalták a rendőrök, majd átadták a sértett részére.
A nyomozók a 28 éves férfit őrizetbe vétele mellett gyanúsítottként hallgatták ki, majd előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására, amelyet a Monori Járásbíróság 2019. január 25-én elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld
MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.
2025. Július 27. 09:08, vasárnap | Belföld
Vihar - Heves zivatarok is lehetnek ma az országban
2025. Július 26. 10:01, szombat | Belföld
A Meta beszünteti a politikai hirdetéseket az EU-ban az uniós szabályozás miatt
A többek között a Facebook és az Instagram platformokat üzemeltető META, pénteken bejelentette, hogy októbertől beszünteti a politikai, választási és társadalmi témájú hirdetéseket az Európai Unióban.
2025. Július 26. 09:58, szombat | Belföld
Visit Hungary: már több mint 10 millió turista érkezett az országba
Idén július 23-án lépte túl a vendégek száma a 10 milliót, már most Magyarország népességét meghaladó vendégforgalmat bonyolított a turisztikai szektor - közölte a Visit Hungary az MTI-vel pénteken.