Hírek
2012. Október 28. 20:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Tiszavasvári választás - Jobbik: csalás történt a szavazáson
A Jobbik szerint súlyos választási csalássorozat történt a vasárnapi tiszavasvári időközi voksoláson.
"A civil szervezet mögé bújt Fidesz kampánycsapata - köztük Ráduly Zsolt polgármesterjelölt - tömegesen szállította a szavazóurnákhoz a helyi cigányokat. Mindezekről számos videofelvétel is tanúskodik" - olvasható az MTI-hez eljuttatott közleményben.
Tudatták, hogy ezek alapján Gyüre Csaba, a Jobbik országgyűlési képviselője 15 gépjármű vezetője ellen tett büntetőfeljelentést, továbbá a helyi választási bizottsághoz is kifogással fordult.
"Nem ért minket váratlanul a választási csalás, de annak súlyossága és mértéke megdöbbentő" - írta a Jobbik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
