Hírek
2020. November 20. 10:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Több helyen még kifogásolt a levegő, de javulás várható

Több településen még kifogásolt a levegőminőség a magas szállópor-tartalom miatt, de mindenütt javulás várható.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) pénteken közzétett térképe szerint Budapesten, Százhalombattán, Pécsen, Székesfehérváron, Várpalotán, Nyíregyházán, Miskolcon, Sajószentpéteren, Kazincbarcikán és Putnokon minősítették kifogásoltnak a levegő minőségét. Az előrejelzésben viszont az összes érintett településnél azt írták: javulás várható.
A Főpolgármesteri Hivatal pénteken az MTI-hez eljuttatott közleményében jelezte, Budapesten már pénteken javulhat a levegőminőség, ami az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint a hétvégén is kedvező maradhat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.