Városlista
2025. június 9, hétfő - Félix

Hírek

2020. Január 22. 09:58, szerda | Belföld
Forrás: mti

Több mint 30 milliót sikkasztott el egy pécsi valutaváltó

Több mint 30 milliót sikkasztott el egy pécsi valutaváltó

Jelentős értékre elkövetett sikkasztás miatt vádat emelt a Pécsi Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki több mint 32 millió forintot sikkasztott el egy pécsi valutaváltó alkalmazottjaként

– tájékoztatta a Baranya megyei főügyész szerdán az MTI-t. Varga-Koritár György közölte: a pécsi vádlott tavaly márciusban az esti zárás után vette magához a pénztárak széfkulcsait, és a kasszából több mint 32 millió forintnak megfelelő magyar és külföldi fizetőeszközt vitt el.

A férfi a bűncselekmény elkövetésének éjszakáján elhagyta az országot, és több mint fél évig bujkált a hatóságok elől. Időközben a pénzt elköltötte, majd tavaly októberben feladta magát a rendőrségen, és azóta letartóztatásban van.

Címkék: pécs, sikkasztás, valuta

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok

- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".

2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál

A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.