Hírek
2015. Szeptember 12. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint 800 próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Budapesten

Több mint 800 új, próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök jelenlétében - tájékoztatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke pénteken az MTI-t.
A Miniszterelnöki Sajtóirodának a kormányzati honlapon megjelent sajtómeghívójából kiderül: a mintegy 860 fős állományt a Készenléti Rendőrség Határrendészeti Igazgatóságának állományába nevezik ki, és a budapesti Hősök terén ünnepélyes keretek között teszik le esküjüket. A kormányfő az eseményen beszédet mond.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.