Hírek
2018. Április 06. 07:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Többen megsérültek egy balesetben az M6-os autópályán
A belső szalagkorlátnak ütközött egy kisbusz az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalán, Dunaújváros közelében, az utasok közül nyolc embert kórházba vittek a mentők
- közölte a katasztrófavédelem péntek reggel az MTI-vel. A tájékoztatás szerint a műszaki mentés idejére a sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
