Hírek
2017. Augusztus 01. 07:20, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI
Vadat gázolt egy autó az M7-esen
Vadat gázolt egy gépkocsi kedd hajnalban az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, a 220-as kilométernél - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
A balesethez Nagykanizsáról érkeztek ki a hivatásos tűzoltók, akik áramtalanították a járművet és megkezdték a műszaki mentést. A munkálatok idejére a sztráda Letenye felé vezető oldalának érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
A jelenlegi információk szerint a balesetben senki nem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
