Hírek
2019. Július 28. 13:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Vascsővel támadt az édesanyjára, majd forró vízzel is leöntötte
Egy vascsővel többször megütötte édesanyját egy fiatal Kondoroson, majd forró vízzel is leöntötte az asszonyt, aki súlyosan megsérült. A fiú ezután elmenekült a házból, de a rendőrök néhány óra alatt elfogták.
Összeveszett az édesanyjával egy fiatal férfi július 26-án 22 óra körül Kondoroson egy családi házban. Szóváltás közben a 19 éves Sz. Gábor egy vascsővel többször megütötte a nőt, majd forró vizet öntött rá. Bántalmazás közben azt is elmondta, hogy szeretné, ha az anyja meghalna. A fiú ezután elmenekült a házból. A sérült nő a szomszédoktól kért segítséget. Az értesített mentők a nőt súlyos állapotban, törésekkel és égési sérülésekkel vitték kórházba. A rendőrök a fiatal férfit július 27-én 5 óra 20 perckor az egyik barátjánál fogták el. Sz. Gábort a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
